Zespół

Partnerzy

Zespół

document

Weronika GwóźdźAplikant adwokacki

Aplikant adwokacki w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W 2023 roku obroniła pracę magisterską z zakresu prawa handlowego, pt.: „Porównanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Polsce i we Francji - zagadnienia wybrane” i tym samym ukończyła studia z wyróżnieniem otrzymując wynik celujący.

Z Kancelarią KKP związana jest od czwartego roku studiów. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajduje się m.in. prawo handlowe i gospodarcze, w tym kompleksowa obsługa przedsiębiorców. Dodatkowo interesuje się zagadnieniami z zakresu kryminalistyki i psychologii sądowej.

Dotychczas w ramach swojej działalności zawodowej m.in. współpracowała z zespołem prawników KKP reprezentujących Klienta przed międzynarodowym sądem arbitrażowym w sprawie dot. budowy elektrowni, a także uczestniczyła aktywnie w pracach nad stworzeniem międzynarodowej izby handlowej.
Posługuje się językiem angielskim oraz francuskim, który wykorzystuje w codziennej pracy i reprezentując Kancelarię przed Polską Izbą Handlowo-Przemysłową we Francji.

Języki obce

angielski, francuski

Zamknij