Zespół

Partnerzy

Zespół

document

Rafał PrzybyszAdwokat. Partner.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 2001 roku współpracował w spółce adwokatów prowadzących obsługę inwestycji – w szczególności sektora zamówień publicznych w zakresie budowy dróg i autostrad.

W 2003 roku złożył egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Zajmował się kompleksową obsługą spółek, doradztwem zarządom i radom nadzorczym podmiotów z branży budowlanej, ogólnopolskiej sieci firmy z kilkudziesięcioma oddziałami; tworzył oddziały i przedstawicielstwa dla podmiotów zagranicznych, zajmował się restrukturyzacją przedsiębiorstw.

Od 2001 roku współpracował w zakresie stałego doradztwa podatkowego, optymalizacji kosztów, dywersyfikacji ryzyka w ramach spółki adwokatów i doradców podatkowych, prowadził postępowania przed organami i sądami administracyjnymi. Obecnie specjalizuje się w prowadzeniu inwestycji budowlanych z wielu branż, obsłudze prawnej i koordynacji zespołów doradców przy inwestycjach mieszkaniowych, komercyjnych, wielkopowierzchniowych.

Uczestniczy w organizowaniu projektów start-up’ów na rynku polskim i brytyjskim. Zajmuje się także doradztwem w zakresie dofinansowania rozwoju nowych technologii i nadzorem prawnym zespołów wdrażających projekty IT. Włada językiem angielskim i niemieckim. Buduje skuteczne i efektywne doradztwo przy pełnym zaangażowaniu zespołu Kancelarii.

Języki obce

angielski, niemiecki

Zamknij