Prawo podatkowe

Doradzamy Klientom we wszelkich zagadnieniach związanych z prawem podatkowym, w szczególności w zakresie podatku VAT oraz optymalizacji podatkowej w zakresie podatku dochodowego. W obszarze naszych zainteresowań mieści się także prawo celne. W zakresie prawa podatkowego i celnego zajmujemy się doradztwem prawnym...

Doradzamy Klientom we wszelkich zagadnieniach związanych z prawem podatkowym, w szczególności w zakresie podatku VAT oraz optymalizacji podatkowej w zakresie podatku dochodowego. W obszarze naszych zainteresowań mieści się także prawo celne. W zakresie prawa podatkowego i celnego zajmujemy się doradztwem prawnym zarówno w ramach prowadzonej działalności, jak i reprezentując Klientów przed organami podatkowymi, celnymi i sądami administracyjnymi.
Prawo własności intelektualnej
Doradztwo w obszarze tej gałęzi prawa obejmuje zabezpieczenie interesów Klientów KKP w ramach zawieranych kontraktów, w szczególności przy umowach licencyjnych, których przedmiotem jest prawo autorskie, a w zakresie prawa własności przemysłowej znaki towarowe, patenty czy projekty racjonalizatorskie. Prawnicy KKP doradzają przy rejestracji znaków towarowych, patentów i innych praw podlegających ochronie, a także reprezentują Klientów w zakresie sporów i procesów obejmujących prawo własności intelektualnej i przemysłowej.

Powrót do listy

KKP Kotulski Köhler Przybysz
Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska

Biuro w Katowiach
al. Roździeńskiego 1A (Biurowiec KTW I)
40-202 Katowice

Biuro w Warszawie
CENTRUM ZIELNA
ul. Zielna 37C
00-108 Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014. Polityka prywatności, Wykonanie: hyh.pl