Prawo energetyczne

Doradztwo w zakresie projektów energetycznych stanowi istotną specjalizację Kancelarii KKP. Dostrzegając potrzebę ogromnych nakładów w sektorze energetycznym prawnicy KKP, zwłaszcza mając na uwadze założenia dyrektywy Komisji Europejskiej w zakresie energii odnawialnej oraz plany produkcji atomowej w Polsce, zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne przy kontraktach na inwestycje w energetyce.

Prawnicy KKP zapewniają doradztwo prawne w sprawach przed Prezesem Urzędu Regulacji Energetyki, w szczególności w postępowaniach o udzielenie koncesji i promesy koncesji na działalność podlegającą koncesjonowaniu w zakresie: wytwarzania energii, paliw, magazynowania, przesyłania i dystrybucji paliw, obrotu paliwami i energią.

Szczególnie doceniamy korzyści płynące z rozwoju wykorzystania odnawialnych źródeł energii, zwłaszcza energetyki wiatrowej, wodnej, geotermalnej i biopaliw, dlatego doradztwo przy realizacji projektów energetycznych w zakresie energii odnawialnej zajmuje szczególną pozycję w zakresie świadczonych przez nas usług prawnych

Powrót do listy

KKP Kotulski Köhler Przybysz
Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska

Biuro w Katowiach
al. Roździeńskiego 1A (Biurowiec KTW I)
40-202 Katowice

Biuro w Warszawie
CENTRUM ZIELNA
ul. Zielna 37C
00-108 Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014. Polityka prywatności, Wykonanie: hyh.pl