Kariera

Kariera

Dwa biura: Katowice i Warszawa. Dynamiczny zespół, wyjątkowe warunki pracy, komfort, design, lokalizacja. Na lokalizacje wybieramy miejsca gdzie toczy się życie, gdzie czuje się puls biznesu. Możliwość poznania innych ludzi, wymiany doświadczeń, wspólnych lunchów i spotkań, to raczej bliższe innowacyjnym firmom z sektora IT. My dostosowaliśmy te atuty dla prawników i wprowadziliśmy do naszej Kancelarii. Nieustannie rozwijamy naszą bibliotekę. Dajemy dostęp do fachowej, ogólnopolskiej i zagranicznej prasy.

 

Jesteśmy zawsze otwarci na zdolnych i dynamicznych prawników. Jeżeli chcesz dołączyć do naszej szybko rozwijającej się Kancelarii, reprezentujesz wysoki poziom etyczny, legitymujesz się znaczną wiedzą z zakresu prawa, chcesz rozwijać i poszerzać swoje prawnicze horyzonty, wyślij nam swoje CV i list motywacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami

Jednocześnie informujemy, iż w przypadku młodych prawników bez uprawnień adwokackich lub radcowskich, a także aplikantów pierwszego roku, możliwość rozpoczęcia kariery w naszej Kancelarii poprzedzana jest półroczną praktyką. Więcej o praktykach tutaj.