Zespół

Partnerzy

Zespół

document

Jacek KöhlerAdwokat. Partner.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji, który ukończył z wyróżnieniem. Jeden z założycieli kancelarii. Adwokat, prelegent na konferencjach polskich i międzynarodowych. Doradca prawny zarządów i rad nadzorczych spółek.

Od początku założenia kancelarii stale doradza grupie spółek z sektora nowoczesnych i najbardziej zaawansowanych technologii medycznych, światowego lidera branży, zarówno w zakresie spraw korporacyjnych, ochrony konkurencji, ochrony danych osobowych, jak i zamówień publicznych w całym kraju.

Doradzał inwestorom polskim i zagranicznym w zakresie nabywania nieruchomości oraz przy realizacji inwestycji infrastrukturalnych w branży drogowej i kolejowej.

Doradca prawny w procesach restrukturyzacji przedsiębiorstw pod kątem optymalizacji biznesu przy złożonych operacjach, których efektem było osiągniecie założonych przez klientów celów, w tym także w związku z wdrażaną optymalizacją podatkową.

Posiada istotne doświadczenie w zakresie rozwiązywania sporów oraz unikalne doświadczenie w doradztwie prawnych przy sporach transgranicznych obejmujących obszar kilku jurysdykcji.

Doradca prawny przy tworzeniu struktur przedsiębiorstw zagranicznych w Polsce, którym zapewnia kompleksowe doradztwo prawne przy pełnym wsparciu doświadczonego zespołu prawników kancelarii.

Aktualnie koncentruje się m.in. na wysokiej jakości doradztwie prawnym przy realizacji projektów w branży IT i nowoczesnych technologii. W ramach tej aktywności zarządza zespołem prawników kancelarii przy transakcjach transferu know-how i technologii, ochronie danych, jak również finansowaniu i realizacji nowych projektów start-up'ów.

Posiada znaczne doświadczenie zawodowe w zakresie obrony w sprawach karnych i kieruje zespołami obrońców w złożonych procesach karnych.

Reprezentuje kancelarię i ugruntowuje jej pozycję na arenie międzynarodowej jako członka Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej z siedzibą w Paryżu, Francja.

Języki obce

angielski, francuski

Zamknij