Franciszek Kotulski

Radca prawny
f.kotulski@kkplegal.com

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył podyplomowe studia legislacyjne Uniwersytetu Warszawskiego, stypendysta United States Information Agency.
Przez wiele lat pełnił kierownicze funkcje publiczne w organach samorządowych, w tym Prezydenta piątego co do powierzchni miasta w Polsce oraz przewodniczącego Rady Miejskiej miasta wojewódzkiego.
Współzałożyciel samorządu radców prawnych – Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, wieloletni szef szkolenia i egzaminator aplikantów radcowskich.
Wykładowca prawa transportowego na wyższej uczelni i w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, doradca Ministra Transportu, specjalista z zakresu prawa transportu kolejowego. Pełnił funkcję koordynatora zespołu ponad 50 radców prawnych w śląskim okręgu kolejowym.
Członek państwowej komisji regulującej stosunki pomiędzy Państwem a związkami wyznaniowymi oraz członek rad nadzorczych prawa handlowego.
W ramach Kancelarii KKP prowadzi stałe doradztwo w zakresie prawa transportowego i prawa wyznaniowego. Specjalizuje się w nadto w doradztwie prawnym przy transakcjach rynku nieruchomości, w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego i postępowaniach pojednawczych.
Języki obce: rosyjski – biegła

Powrót do listy

KKP Kotulski Köhler Przybysz
Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska

Biuro w Katowiach
al. Roździeńskiego 1A (Biurowiec KTW I)
40-202 Katowice

Biuro w Warszawie
CENTRUM ZIELNA
ul. Zielna 37C
00-108 Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014. Polityka prywatności, Wykonanie: hyh.pl